Udělej dojem | Líčení, kurzy, šatník

Najdeme Váš styl

Chcete vzbudit více respektu, nebo působit přístupněji? Vhodně zvoleným líčením vykročíte správným směrem.

Pomoc pro začátečníky

Jste v líčení úplný nováček? Malujete se stále stejně? Pomohu Vám to změnit. A bude Vás to bavit!

Skin is always in

Zdravá pleť je ten nejlepší základ krásného líčení. Naučím Vás základní kroky, jak správně pečovat o tu Vaši.

Vyřešíme nedokonalosti

Pigmentové skvrny, pupínky, žilky, vrásky, spadlá víčka... Ať už Vás trápí cokoliv, naučím Vás s tím pracovat.

Cvičení dělá mistra

Líčení je dovednost jako každá jiná: dá se naučit a pravidelným tréninkem zdokonalit. Společně to zvládneme.

Péče o pleť Markéta

Z jakých kurzů můžete vybírat?

Chcete si z času stráveného se mnou odnést opravdu maximum? Pak se objednejte na individuální konzultaci. 2-3 hodinky se budu naplno věnovat jen a jen Vám a čas naplníme převážně tím, co Vás nejvíce zajímá.
 
Po krátké úvodní konzultaci opečujeme a připravíme Vaši pleť na líčení. Můžeme to zvládnout během pár minut, jako byste se třeba ráno chystala do práce, nebo si zvolíte možnost trochu se rozmazlovat a přidáme dle potřeb Vaší pleti například multimasking nebo cílenou kúru. Techniku a styl líčení vybereme podle Vás.
 
Potřebujete se ráno nalíčit a vypadat skvěle celý den? Chcete se naučit konturovat? Nevíte si rady s líčením na rande nebo na ples? Společně najdeme řešení Vám přesně na míru.
 
CENA: 1990 Kč
 
Individuální konzultace 
Chcete se něco naučit a zároveň si užít čas strávený společně s kamarádkami? Chcete si ozvláštnit firemní večírek nebo skvěle zahájit rozlučku se svobodou? Společný kurz líčení je skvělá volba!
 
Probíhá obdobně jako kurz individuální s tím rozdílem, že je potřeba předem nebo v úvodu domluvit společné téma. Případně se ve skupině lze rozdělit na 2 části, kdy jedna se bude chtít více opečovat a líčení bude jednodušší, přičemž s druhou rychle připravíme pleť a vrhneme se do složitějšího líčení, zatímco ti první relaxují třeba s maskami.
 
CENA od 990 Kč podle počtu účastníků
 
skupinový kurz líčení 
Jako nezávislá Kosmetická poradkyně Mary Kay Vám část svého know-how poskytuji ZDARMA formou Hodinek krásy zaměřených na každodenní péči o pleť, a to jak pro ženy, tak pro muže. Projdeme spolu, co Vaši pleť trápí a jak o ni pečujete. Sestavím vhodnou rutinu podle Vašich potřeb, společně vše vyzkoušíme a naučím Vás, jak přípravky správně nanášet a kombinovat. Budete mít možnost vyzkoušet si také vyživující kúru pro Vaše ruce. Dámy se mohou samozřejmě nalíčit – v rámci Hodinky krásy máme prostor na rychlé denní líčení.
 
I na Hodinku krásy se můžeme sejít ve skupině, jen nám v takovém případě hodinka stačit nebude. Na společnou Hodinku krásy počítejte 1,5 – 2 hodiny.
 

hodinka krásy

kurzy líčení

Individuální kurzy a konzultace

1990
  • 2 - 3 hodiny
  • Program 100 % podle Vašeho přání

Skupinové kurzy a workshopy

od 990
  • Pro skupinu kamarádek či firmy
  • Jedno společné téma

Hodinka krásy

zdarma
  • Každodenní péče o pleť s Mary Kay
  • Pro jednotlivce i skupiny
kosmetika Mary Kay

Kde se sejdeme?

Místo setkání vybereme podle počtu účastníků kurzu. Maminky s malými dětmi nejčastěji volí možnost pozvat mě k sobě domů, skupinový workshop pro zaměstnance a kolegy můžeme udělat přímo ve Vaší zasedačce.

Individuální konzultace mohou probíhat i u mě doma, pro skupinové kurzy zvolíme větší prostory, v Praze například na Andělu nebo v Holešovicích.

There is no Event