Udělej dojem | Líčení, kurzy, šatník

Líčení na brandové focení

Podnikáte, řídíte firmu nebo tým lidí? Potřebujete se prezentovat online a tušíte, že fotky z telefonu k tomu stačit nebudou? Tušíte správně. Fotografie, které máte na svém webu a sociálních sítích, jsou součástí vaší značky.

Nekvalitní fotografie neznamená, že poskytujete nekvalitní produkt. Nicméně zákazník, který vyhledává vaše služby na internetu a nemá s vámi zkušenost, velmi pravděpodobně vybere z nabízených možností tu, která má dobře zpracovanou nabídku s profesionálními fotografiemi. Brandové fotografie nejsou “obyčejný” náklad, ale lukrativní investice. Kromě online prostředí je samozřejmě můžete využít i na tiskoviny, bannery aj.

Více o brandovém focení a dalších možnostech, jak podpořit svou značku, naleznete v sekci spolupráce.

firemní fotka
svatební líčení

Svatební líčení

Svatby se ladí do několika základních stylů, od kterých se odvíjí jak místo konání, tak šaty, účes, květiny, výzdoba… Chcete být ve svatební den za princeznu, něžnou vílu, nebo se třeba vůbec nechcete vdávat v bílém? Pomohu Vám se v tom všem zorientovat a najít to pravé pro Vás.

Svatebnímu líčení VŽDY předchází komplexní konzultace a zkouška, abyste si svůj svatební den užila bez zbytečného stresu. Kromě Vašeho líčení a účesu se mohu postarat i o některé z Vašich nejbližších, při větším množství svatebčanek přijedu s týmem vizážistek. Mohu být také přítomna po celý den, asistovat u focení a být stále po ruce na doplnění rtěnky, přepudrování, či úpravu makeupu a vlasů na pozdější party. Zároveň mohu zajistit zkušené chůvy, které se postarají o dětský koutek včetně vybavení.

foto proměna

Plesy, večírky a další společenské akce

Jdete na akci, kde chcete udělat dojem? Chcete vypadat perfektně na fotkách z plesu či promoce? Pak tedy nepodceňte přípravu a k nádherným šatům a luxusním botám si „oblečte” také perfektní make-up. Společně můžeme vyladit Váš look také včetně účesu, případně i oděvu a doplňků. 

  • Večerní líčení 990 Kč, se zkouškou 1290 Kč
  • Večerní líčení + účes 1990 Kč, se zkouškou 2490 Kč
družička
foto proměna

Foto - proměny

Chcete si užít den v roli modelky a odnést si z něj krásné fotky? Dopřejte si zážitek, při kterém se Vám tohle všechno splní. Předem se domluvíme, zda chcete proměnu “civilní” nebo třeba v retro stylu.

Cena se odvíjí podle náročnosti přípravy, jako jsou prostory či rekvizity. Sdělte mi svá přání a já udělám vše pro to, aby se z nich stal splněný sen.

foto proměna