Udělej dojem | Líčení, kurzy, šatník

Plesy, večírky a další společenské akce

Jdete na akci, kde chcete udělat dojem? Chcete vypadat perfektně na fotkách z plesu či promoce? Pak tedy nepodceňte přípravu a k nádherným šatům a luxusním botám si „oblečte” také perfektní make-up. Společně můžeme vyladit Váš look také včetně účesu, případně i oděvu a doplňků. 

  • Večerní líčení 990 Kč, se zkouškou 1290 Kč
  • Večerní líčení + účes 1990 Kč, se zkouškou 2490 Kč
  • Speciální nabídku pro nevěsty naleznete zde.
svatební focení
foto proměna

Foto - proměny

Chcete si užít den v roli modelky a odnést si z něj krásné fotky? Dopřejte si zážitek, při kterém se Vám tohle všechno splní. Předem se domluvíme, zda chcete proměnu “civilní” nebo třeba v retro stylu.

Cena se odvíjí podle náročnosti přípravy, jako jsou prostory či rekvizity. Sdělte mi svá přání a já udělám vše pro to, aby se z nich stal splněný sen.

foto proměna

Líčení na brandové focení

Podnikáte, řídíte firmu nebo tým lidí? Potřebujete se prezentovat online a tušíte, že fotky z telefonu k tomu stačit nebudou? Tušíte správně. Fotografie, které máte na svém webu a sociálních sítích, jsou součástí vaší značky.

Nekvalitní fotografie neznamená, že poskytujete nekvalitní produkt. Nicméně zákazník, který vyhledává vaše služby na internetu a nemá s vámi zkušenost, velmi pravděpodobně vybere z nabízených možností tu, která má dobře zpracovanou nabídku s profesionálními fotografiemi. Brandové fotografie nejsou “obyčejný” náklad, ale lukrativní investice. Kromě online prostředí je samozřejmě můžete využít i na tiskoviny, bannery aj.

Více o brandovém focení a dalších možnostech, jak podpořit svou značku, naleznete v sekci spolupráce.

firemní fotka