Udělej dojem | Líčení, kurzy, šatník

Ed Jahelka - fotograf a videomaker

S Edem spolupracujeme především na brandovém focení a videorozhovorech. V naší společné péči se budete cítit jako v bavlnce a věřte, že pozitivní atmosféra “na place” je první krok k tomu nejlepšímu možnému výsledku. 

Ed je profík s 30 lety zkušeností, který vždy pozorně naslouchá přáním i obavám klientů. Velká zkušenost a trpělivost s vedením „neherců“ je zárukou, že i vy budete před kamerou v klidu, bez stresu. Díky tomu bude výsledek působit přirozeně. Oba se snažíme maximálně vyjít vstříc Vašim požadavkům a naplnit Vaše představy.

Podívejte se na Edův web.

Portréty, ilustrativní fotografie (výroba, služby) pro reklamní účely, produktové fotografie… ať se realizujete v jakémkoliv oboru, vhodná prezentace Vás a Vašich služeb Vám může přinést nové zákazníky, proto se vyplatí do ní investovat a využít profesionální fotografie.

Rádi přijedeme s veškerým vybavením do Vaší firmy, kde nafotíme jak portrétní fotografie, tak “momentky” při práci, rádi s Vámi vyběhneme i někam ven, pokud to má pro Váš byznys smysl.

Autentické fotografie (a video) z Vašeho prostředí a s Vašimi spolupracovníky (zaměstnanci) nikdy plnohodnotně nemohou nahradit koupené fotografie z fotobanky. Potenciální zákazníci to dnes již velmi dobře poznají a takovým fotografiím nevěří.

Součástí Vaší online prezentace mohou být kromě fotografií také videa: video-vizitka, produktové video, provedení výrobním procesem nebo video-návod, či již zmíněný videorozhovor.

Minuty pro networking je projektu, kterému se Ed věnuje poslední dva roky a do kterého mě loni přizval. Jedná se o sérii videorozhovorů s podnikateli ze sítě Business for Breakfast, díky které jsme se i my dva poznali. 

A protože být “za kamerou i před kamerou” zároveň je technicky vcelku náročné a má to své limity, rozhodl se Ed oslovit mě jako moderátorku a tím posunout celý projekt na vyšší úroveň.
 
To, co nás spojuje, je zvědavost a potřeba pochopit, jak funguje služba nebo produkt, o kterém je řeč. Umíme se podívat pohledem výrobce, ale hlavně uživatele. Jen dobře připravené otázky založené na znalosti dokážou vytvořit prostor pro dobré odpovědi, které prodávají. Pečlivě promyšlená vizuální složka není pouhou ilustrací rozhovoru, ale rozšiřuje informace a emoce pro diváky.
 
Další výhodou této spolupráce je to, že všechny zúčastněné na natáčení mohu  připravit po vizuální stránce, to znamená nejen nalíčit a upravit účes, ale i poradit nebo aktivně pomoci s oblečením. 
 

Podívejte se na YouTube kanál pořadu Minuty pro networking.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a nachystáme balíček služeb přímo Vám na míru.

spolupráce Ed Jahelka