Udělej dojem | Líčení, kurzy, šatník

Milé nevěsty, byť je svatba jen jeden z kamínků na cestě Vaším společným životem, je to kamínek, na který budete po zbytek té cesty vzpomínat. Chcete, aby byl jeden z nejhezčích. Je to takový ten kamínek, který na procházce seberete a doma vystavíte, aby Vám tu chvíli připomínal. Podobné je to se svatebními fotografiemi – ty budou pravděpodobně zdobit Váš společný domov a budete si je rádi prohlížet, abyste si ten den, kdy jste se rozhodli zavázat jeden druhému, mohli stále připomínat.

Máte zájem o moje služby? Napište mi, dohodneme se na detailech.

svatební focení
nevěsta makeup

Pomůžu Vám najít Váš styl

Chcete se vdávat v kostele, na zámku, na louce nebo u Vás na zahradě? Nebo zatím víte jen to, že se budete vdávat, ale nevíte, odkud začít s přípravou? Svatby se ladí do několika základních stylů, od kterých se odvíjí jak místo konání, tak šaty, účes, květiny, výzdoba… chcete být ve svatební den za princeznu, něžnou vílu, nebo se třeba vůbec nechcete vdávat v bílém? Pomohu Vám se v tom všem zorientovat a najít to pravé pro Vás.

Služba na míru Vaším potřebám

Svatebnímu líčení vždy předchází komplexní konzultace a zkouška, abyste si svůj svatební den užila v pohodě a bez zbytečného stresu. Kromě Vašeho líčení a účesu se mohu postarat i o některé z Vašich nejbližších. V případě, že budete chtít zajistit líčení pro více svatebčanek, přijedu s týmem vizážistek. Mohu být také přítomna pro Vaše pohodlí celý den, asistovat u focení a být stále po ruce na doplnění rtěnky, občasně přepudrování, či úpravu makeupu a vlasů na pozdější párty.

družička
Markéta Lejčková Udělej dojem

Program pro děti

Jako certifikovaná chůva Vám také mohu nabídnout organizaci dětského koutku, včetně vybavení. Hlídání pro ty nejmenší, program a hry pro ty starší. Na to bych si samozřejmě vzala s sebou posilu, abych se v těch chvílích, kdy mě budete potřebovat, mohla naplno věnovat jen Vám.