Udělej dojem | Líčení, kurzy, šatník

Kontakt

Markéta Lejčková

Lidé mají tendenci si Vás nějak zařadit podle vzhledu hned, jak vstoupíte do dveří, a k rozhodování při výběru v online prostředí velkou měrou přispívají fotografie. Proto pomáhám podnikatelům a obchodníkům, aby udělali ten nejlepší první dojem a jejich vzhled byl v souladu s jejich profesí a osobností.

Chcete-li dobře působit na webu a sociálních sítí, bez kvalitních fotografií se v dnešní době neobejdete. A stejně jako na důležité obchodní jednání, i na focení je dobré nepodcenit přípravu. Vhodné oblečení, styling, líčení… samozřejmě jako vizážistka zvládám asistovat fotografovi a společně Vám zajistíme ten nejlepší možný výsledek.

Stejně jako u focení, i při natáčení je důležitá příprava, abyste na výsledném videu působili profesionálně. Společně s fotografem a videomakerem Edem Jahelkou Vám dodáme kompletní službu od vstupního rozhovoru přes redakční přípravu a samotné focení/natáčení až po hotový produkt, který můžete rovnou sdílet. Také Vám ve videu posloužím jako moderátorka – rozhovor totiž bývá pro diváka zajímavější než „mluvící hlava“.

Jako vizážistka samozřejmě líčím. A nejen to – můžete ode mě mít kompletní balíček služeb od hlavy k patě: líčení, styling oděvu i vlasů. Pro nevěsty nebo na eventy nabízím také pomoc s organizací dětského koutku a hlídání dětí – mám 15 let zkušeností jako chůva, pracovala jsem v lesní školce, (spolu)organizuji akce pro děti.

Koukáte každé ráno do skříně a nevíte, co na sebe? Máte několik párů kalhot a ani jedny Vám dobře nesedí? Nevíte, jak kombinovat? Jak se obléct a co znamená ta poznámka o dress code na pozvánce? Jsem tu pro vás od třídění šatníku přes specifikaci Vašeho stylu a správných střihů pro Vaši postavu, až po nákup. Váš šatník je součást Vaší osobnosti, měl by podporovat Vaše záměry a sebehodnotu. A jestli to nedělá, tak to spolu rychle napravíme.

Ráda spolupracuji se značkami, pro které není móda sezónní záležitost a šijí z kvalitních materiálů nadčasové kousky, které Vám vydrží mnoho let. Meera Design, Jaroslava, Ateliér if… samozřejmě u nich i sama nakupuji.

Díky tomu, že nakupujete u mě, dáváte mi možnost zdarma nebo za symbolickou cenu nabídnout své služby organizacím, které pomáhají jiným. Líčení na benefiční akce nebo focení, charitativní módní přehlídky, program pro děti, líčení a péče pro maminky nebo třeba zdravotní sestřičky, které se akcí účastní… 

Potřebujete se ráno během pár minut upravit a spolehnout se, že makeup vydrží celý den? Chcete si užít kreativní práci s barvami? Nevíte jak na linky nebo úpravu obočí? Škála témat je opravdu široká a vybrat si můžete jak formu individuální, tak skupinovou. 

Chcete, aby Vaši obchodníci a manažeři působili profesionálně? Aby se vyznali v dress code a uměli se obléct na důležité jednání i firemní večírek tak, aby dobře reprezentovali společnost? A jak by měl na vaše klienty a partnery působit pomocný personál jako asistentky, recepční, prodavači? Jsem tu pro Vás i pro Váš personál.

Dobré jméno firmy tvoří i spokojení zaměstnanci, kterým dáváte najevo, že si jich a jejich práce vážíte. A s tím Vám moc ráda pomohu. Pozvěte si mě pro své dámy třeba u příležitosti MDŽ, před vánočním večírkem nebo při jiné příležitosti. Ráda budu jako kosmetická poradkyně pečovat i o muže nebo smíšené kolektivy – to bývá vždycky zábava.

Říkáte si, jak to všechno stíhám? 😉 Mám na to bezva parťáky. A jako manažerka klubu BforB Bez zábradlí Vás s nimi ráda seznámím. Být součástí komunity podnikatelů, kteří jsou aktivní, vzájemně se podporují a inspirují, předávají si zkušenosti a ověřené kontakty… to je k nezaplacení. Chcete to zažít taky? Varuju Vás, je to návykové a možná si mezi námi uděláte přátele nejen pro byznys, ale i pro život. 😉